11.2.2017

Koncerty

  • 09.
    02.
    2019
    So
    Krahulčí u Telče
    20:00

    Moto ples -Hlasolamy

  • 09.
    03.
    2019
    So
    Brumov Bylnice
    21:00

    KD + O Ďurica

  • 16.
    03.
    2019
    So
    Hodice - Třešť
    20:00

    MOTO PLES - Hlasolamy

  • 09.
    04.
    2019
    Út
    Plzeň - divadlo Alfa
    20:00

    akusticky - Ćeský rozhlas

  • 21.
    04.
    2019
    Ne
    Strání
    21:00

    TRYK club Hlasolamy

  • 27.
    04.
    2019
    So
    Přerov
    16:00

    výstaviště pivní slavnosti OPEN AIR

  • 30.
    04.
    2019
    Út
    Plumlov
    17:00

    pálení čarodějnic -přehrada

  • 18.
    05.
    2019
    So
    Sázava /okr. Benešov/
    20:00

    klub u Libora

  • 31.
    05.
    2019
    Lukov u Zlína
    22:00

    pivní slavnosti OPEN AIR

  • 06.
    06.
    2019
    Čt
    Krnov
    16:00

    v rámci závodu Míru

  • 07.
    06.
    2019
    Rýmařov
    15:30

    v rámci závodu míru

  • 08.
    06.
    2019
    So
    Karviná
    18:30

    městské slavnosti

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Zlín
    13:00

    fesťáček - letná

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Malenovice
    16:00

    pivní slavnosti pivovaru Švec

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Potštát okr Přerov
    21:00

    slavnosti obce

  • 22.
    06.
    2019
    So
    Loštice /okr Šumperk/
    19:00

    městské slavnosti

  • 22.
    06.
    2019
    So
    Březnice
    22:00

    pivní slavnosti Hlasolamy

  • 28.
    06.
    2019
    Jindřichov
    20:00

    tenisový areál -slavnostní zahájení

  • 05.
    07.
    2019
    Slavičín
    21:00

    ParkPárty

  • 06.
    07.
    2019
    So
    Pardubice - Mlýny
    18:00

    Mlýny Open Air Fest

  • 13.
    07.
    2019
    So
    Radvanice /okr Přerov/
    20:00

    letní parket + Infinity

  • 20.
    07.
    2019
    So
    Kroměříž
    21:00

    OPEN AIR v rámci největší zábava na Moravě

  • 20.
    07.
    2019
    So
    Liptál
    22:00

    pivní slavnosti Liptál

  • 27.
    07.
    2019
    So
    Dubňany okr.Hodonín
    22:00

    +Křídla

  • 10.
    08.
    2019
    So
    Roštín
    13:00

    Kamínka kemp OPEN AIR

  • 10.
    08.
    2019
    So
    Drslavice /UH Brod/
    20:00

    letní parket + Infinity

  • 15.
    08.
    2019
    Čt
    Uničov
    16:00

    v rámci czech cycling tour

  • 16.
    08.
    2019
    Frýdek Místek
    16:00

    v rámci czech cycling tour

  • 16.
    08.
    2019
    VIP
    18:00

    Elins Rallye -Barum

  • 17.
    08.
    2019
    So
    Šternberk - náměstí
    13:00

    v rámci czech cycling tour

  • 17.
    08.
    2019
    So
    Staré město pod Lanštejnem
    21:00

    městské slavnosti

  • 22.
    08.
    2019
    Čt

    VIP

  • 24.
    08.
    2019
    So
    Otrokovice
    20:00

    štěrkáč

  • 30.
    08.
    2019
    Písek - pivovar
    20:00

    Hlasolamy

  • 31.
    08.
    2019
    So
    Prostějov - velodrom
    21:00

    GP Prostějov - memorial Otmara Malečka

  • 07.
    09.
    2019
    So
    Litovel
    18:00

    slavnosti

  • 04.
    10.
    2019
    Hodice - Třešť
    20:00

    Vepřové hody

  • 12.
    10.
    2019
    So
    Napajedla- Sokolovna
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 18.
    10.
    2019
    Brno - M13 rock hell
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 19.
    10.
    2019
    So
    Praha O2 aréna
    19:00

    Český mejdan s Impulzem - venkovní stage -HLASOLAMY

  • 25.
    10.
    2019
    České Budějovice Velbloud
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 26.
    10.
    2019
    So
    Kolín - klub u Vodvárků
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 01.
    11.
    2019
    Břeclav -Piksla
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 02.
    11.
    2019
    So
    Hradec Králové - U Letců
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 08.
    11.
    2019
    Krnov - Kofola music klub
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 09.
    11.
    2019
    So
    Kroměříž -Stará masna
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 16.
    11.
    2019
    So
    CHEB - Lipová klub
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 22.
    11.
    2019
    Trutnov
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 23.
    11.
    2019
    So
    Nový Bor -klub Bohemia
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 29.
    11.
    2019
    Třebíč - Béčko hudení klub
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 30.
    11.
    2019
    So
    Klatovy - U košile
    20:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 07.
    12.
    2019
    So
    Vsetín -Bunkr
    21:00

    HLASOLAMY TOUR

  • 25.
    12.
    2019
    St
    Zlín -Jižňáky
    20:00

    Radegastovna