11.2.2017

Koncerty

  • 25.
    02.
    2017
    So
    Praha 1
    20:00

    Koncert

  • 26.
    02.
    2017
    Ne
    Zlín
    18:00

    Akustický koncert

  • 11.
    03.
    2017
    So
    Vsetín VIP
    20:00

    VIP

  • 17.
    03.
    2017
    Bratislava klub MMC
    20:00

    -zrušeno -KVAS FEST + Karpina, The Panaroid, Kristína Sabo -Leisure, Marhalen

  • 17.
    03.
    2017
    Hodice /Jihlava/
    20:00

    moto - ples

  • 18.
    03.
    2017
    So
    Hodice /okr. Jihlava/
    20:00

    Motorkářský ples

  • 07.
    04.
    2017
    Zlín - akustický koncert
    18:00

    VIP GRAND OPENING ELEMENTS - 64. budova

  • 08.
    04.
    2017
    So
    Slušovice - Sud
    20:00

    akce v sudu

  • 16.
    04.
    2017
    Ne
    Vsetín -Tři Opice
    20:00

    akce tři opice

  • 21.
    04.
    2017
    Racková /Zlín/
    20:00

    KD

  • 22.
    04.
    2017
    So
    Ivančice
    21:00

    Club Mosillana

  • 28.
    04.
    2017
    Kroměříž -Stará masna
    20:00

    VIP

  • 20.
    05.
    2017
    So
    Lukov
    20:00

    OPEN AIR - pivní slavnosti

  • 26.
    05.
    2017
    Bratislava
    19:00

    OPEN AIR - Bažant na Mlýnoch

  • 01.
    06.
    2017
    Čt
    Krnov
    14:00

    v rámci Závodu míru

  • 02.
    06.
    2017
    Rýmařov
    14:00

    v rámci Závodu míru

  • 04.
    06.
    2017
    Ne
    Jeseník
    15:00

    v rámci Závodu míru

  • 09.
    06.
    2017
    Jarcová u ValMezu
    19:00

    VIP

  • 10.
    06.
    2017
    So
    Zlín -fesťáček
    18:00

    OPEN AIR

  • 10.
    06.
    2017
    So
    Otrokovice - štěrkáč
    20:00

    OPEN AIR

  • 17.
    06.
    2017
    So
    pod hradem
    18:00

    Den pivovaru Malenovice -Zlínský švec

  • 17.
    06.
    2017
    So
    Rožnov pod Radhoštěm
    21:00

    Femily Day OnSemi

  • 23.
    06.
    2017
    Kudlov /Zlín/
    20:00

    OPEN AIR

  • 24.
    06.
    2017
    So
    Nový Jičín
    18:00

    pivobraní

  • 30.
    06.
    2017
    Tečovice
    21:00

    OPEN AIR - pivní slavnosti

  • 01.
    07.
    2017
    So
    Hrob /okr.Teplice/
    17:00

    Městské slavnosti

  • 05.
    07.
    2017
    St
    Horní Lideč
    21:00

    fest

  • 07.
    07.
    2017
    Nový Hrozenkov - Balaton
    20:00

    OPEN AIR

  • 08.
    07.
    2017
    So
    Drslavice /UH Brod/
    20:00

    v rámci hudebního léta

  • 15.
    07.
    2017
    So
    Nivnice /UH Brod/
    18:00

    OPEN AIR -KUPKO FEST

  • 15.
    07.
    2017
    So
    Radvanice /okr.Přerov/
    22:00

    pouť jakou svět neviděl

  • 19.
    07.
    2017
    St
    Rusava /zlínsko/
    19:00

    VIP

  • 22.
    07.
    2017
    So
    Velké Karlovice
    16:00

    VIP

  • 22.
    07.
    2017
    So
    Strání Květná
    22:00

    Klub u Skláren

  • 26.
    07.
    2017
    St
    Vizovice -tábor
    19:00

    koncert pto děti -akusticky

  • 27.
    07.
    2017
    Čt
    Stará Turá Open AIR
    21:30

    Tanec Slnka

  • 10.
    08.
    2017
    Čt
    Uničov
    15:00

    v rámci czech cycling tour

  • 11.
    08.
    2017
    Frýdek Místek
    15:00

    v rámci czech cycling tour

  • 11.
    08.
    2017
    Tečovice - fotbalové hřiště
    20:00

    Bivoj

  • 12.
    08.
    2017
    So
    Štemberk
    14:00

    v rámci czech cycling tour

  • 12.
    08.
    2017
    So
    Litovel -slavnosti pivovaru
    19:30

    OPEN AIR

  • 12.
    08.
    2017
    So
    Dobrkovice /UH/
    23:00

    Dobrkovická točna

  • 19.
    08.
    2017
    So
    Vizovice - za sokolovnou
    18:00

    Trnkobraní -OPEN AIR - akustický koncert

  • 25.
    08.
    2017
    Otrokovice -Elins klub
    15:00

    areál BarumContinentál

  • 26.
    08.
    2017
    So
    Otrokovice -štěrkáč
    20:00

    OPEN AIR - Srpnová Noc

  • 08.
    09.
    2017
    Senice na Hané
    22:00

    OPEN AIR

  • 23.
    09.
    2017
    So
    Lanáček Otrokovice
    16:00

    akusticky VIP

  • 30.
    09.
    2017
    So
    Hodice /okr. Jihlava/
    20:00

    v rámci vepřových hodů

  • 07.
    10.
    2017
    So
    Slušovice
    21:00

    Sud Music KLub

  • 14.
    10.
    2017
    So
    Napajedla
    20:00

    KD

  • 21.
    10.
    2017
    So
    Halenkov /Vsetín/
    20:00

    pařba na Moštárně

  • 26.
    10.
    2017
    Čt
    Nový Hrozenkov + Stram
    20:00

    Balaton OPEN AIR

  • 28.
    10.
    2017
    So
    Otrokovice
    17:00

    HARLEY PUB akustický koncert

  • 10.
    11.
    2017
    Strání Květná
    21:00

    Klub u Skláren

  • 18.
    11.
    2017
    So
    Ivančice /Brno/
    20:00

    Mosillana - klub

  • 25.
    11.
    2017
    So
    Kroměříž
    21:00

    Stará masna music klub

  • 09.
    12.
    2017
    So
    Vsetín
    20:00

    BUNKR

  • 25.
    12.
    2017
    Po
    Zlín - Jižňáky
    20:00

    klub 603

  • 29.
    12.
    2017
    Slušovice - Sud Music KLub
    22:00

    předsilvestrovká párty v Sudu

  • 30.
    12.
    2017
    So
    Držková - VIP
    20:00

    akustický koncert

  • 27.
    01.
    2018
    So
    Vsetín
    20:00

    VIP

  • 10.
    02.
    2018
    So
    VIP_LOuky
    14:00

    VIP

  • 10.
    02.
    2018
    So
    Volfířov /Jindřichuv Hradec/
    20:00

    moto - ples

  • 17.
    03.
    2018
    So
    Hodice /Jihlava/
    20:00

    moto - ples

  • 24.
    03.
    2018
    So
    Havířov
    18:00

    velikonoční městečko

  • 30.
    03.
    2018
    Plzeň
    20:00

    Club Alfa Rebel

  • 01.
    04.
    2018
    Ne
    Strání Květná
    21:00

    klub TRYK

  • 30.
    04.
    2018
    Po
    Hvozdná + TURBO
    22:00

    pálení čarodějnic

  • 05.
    05.
    2018
    So
    17:00

    VIP

  • 25.
    05.
    2018
    Citov u Mělníka
    20:00

    KD

  • 26.
    05.
    2018
    So
    Kyjov -Škopec
    20:00

    akustik koncert

  • 31.
    05.
    2018
    Čt
    Krnov -náměstí
    15:00

    v rámci Závodu míru

  • 01.
    06.
    2018
    Rýmařov -náměstí
    15:00

    v rámci Závodu míru

  • 02.
    06.
    2018
    So
    Konstantinovy lázně
    17:00

    multižánrový festival

  • 03.
    06.
    2018
    Ne
    Jeseník
    13:00

    dětský den - areál fotbalového hřiště

  • 08.
    06.
    2018
    Mysločovice
    20:00

    letní parket

  • 09.
    06.
    2018
    So
    Zlín
    17:00

    Open AIR -Fesťáček

  • 15.
    06.
    2018
    Želechovice -Rumovka
    20:00

    open

  • 16.
    06.
    2018
    So
    Malenovice
    14:30

    OPEN AIR - slavnosti pivovaru

  • 16.
    06.
    2018
    So
    Moravský Krumlov
    22:00

    pivobraní OPEN AIR

  • 29.
    06.
    2018
    Tečovice
    22:00

    pivní slavnosti

  • 30.
    06.
    2018
    So
    Frýčovice /Frýdek M/
    17:00

    OPEN AIR

  • 30.
    06.
    2018
    So
    Senice naHené
    22:00

    OPEN AIR

  • 06.
    07.
    2018
    Nový Hrozenkov + Stram
    21:00

    Balaton OPEN AIR

  • 13.
    07.
    2018
    Hrad Lukov
    20:00

    VIP

  • 14.
    07.
    2018
    So
    Sedlnice /Nový Jičín/
    16:00

    Městské slavnosti

  • 14.
    07.
    2018
    So
    Radvanice /okr.Přerov/
    21:00

    areál SDH Radvanice

  • 20.
    07.
    2018
    Strání Květná
    23:00

    klub u Skláren

  • 21.
    07.
    2018
    So
    Liptál

    pivní slavnosti

  • 21.
    07.
    2018
    So
    Holíč /SK/
    16:00

    CIBULA FEST

  • 27.
    07.
    2018
    Tečovice
    21:00

    pouťová

  • 28.
    07.
    2018
    So
    Šternberk
    17:15

    Šternberský kopec OPEN AIR

  • 03.
    08.
    2018
    Drnovice
    21:00

    VIP

  • 04.
    08.
    2018
    So
    Žopy
    21:00

    woodstock open

  • 09.
    08.
    2018
    Čt
    Uničov - náměstí
    15:00

    v rámci Czech Cycling Tour

  • 10.
    08.
    2018
    Frýdek Místek - náměstí
    14:30

    v rámci Czech Cycling Tour

  • 11.
    08.
    2018
    So
    Šternberk - náměstí
    13:15

    v rámci Czech Cycling Tour

  • 11.
    08.
    2018
    So
    Dobrkovice
    22:00

    Dobrkovická točna

  • 18.
    08.
    2018
    So
    Luková /Ústí nad Orlicí/
    21:00

    MOTO-SRAZ

  • 24.
    08.
    2018
    Otrokovice
    16:00

    Elins Rallye

  • 24.
    08.
    2018
    Kroměříž
    20:00

    VIP

  • 25.
    08.
    2018
    So
    Otrokovice
    20:00

    OPEN AIR -Rybárna

  • 31.
    08.
    2018
    Kostelec
    19:00

    VIP

  • 01.
    09.
    2018
    So
    Hanušovice
    16:00

    pivovarské slavnosti HOLBA

  • 01.
    09.
    2018
    So
    Jablůnka
    21:00

    VIP akustik

  • 08.
    09.
    2018
    So
    VIP
    20:00

    VIP akustik

  • 14.
    09.
    2018
    Horšovský Týn
    20:00

    VIP akustik

  • 15.
    09.
    2018
    So
    Zlín
    16:00

    Baťova vila open

  • 29.
    09.
    2018
    So
    Hodice /Jihlava/
    20:00

    Vepřové hody

  • 01.
    10.
    2018
    Po
    Zlín - nám. Míru
    17:00

    branný den

  • 12.
    10.
    2018
    Kroměříž
    20:00

    Stará Masna

  • 13.
    10.
    2018
    So
    Napajedla
    20:00

    Sokolovna

  • 20.
    10.
    2018
    So
    Slušovice
    22:00

    retro párty

  • 23.
    11.
    2018
    Dolní Benešov
    21:00

    Kravín

  • 29.
    11.
    2018
    Čt
    VIP
    -

    VIP

  • 01.
    12.
    2018
    So
    Jemnice okr.Třebíč
    20:00

    + skupina Jordán

  • 08.
    12.
    2018
    So
    Vsetín
    20:00

    klub Bunkr

  • 09.
    12.
    2018
    Ne
    Olomouc -náměstí
    16:00

    v rámci vánočních trhů

  • 18.
    12.
    2018
    Út
    Zlín
    17:00

    Vánoční trhy

  • 25.
    12.
    2018
    Út
    Zlín -Jižňáky
    20:00

    Radegastovna

  • 29.
    12.
    2018
    So
    Slušovice
    22:00

    SUD klub

  • 30.
    12.
    2018
    Ne
    Držková
    19:00

    VIP akustik koncert

  • 26.
    01.
    2019
    So
    Lukov - hřiště Arnošt stage
    19:00

    akustiký koncert

  • 09.
    02.
    2019
    So
    Krahulčí u Telče
    20:00

    Moto ples -Hlasolamy

  • 01.
    03.
    2019
    Strání
    21:00

    TRIK club Hlasolamy

  • 09.
    03.
    2019
    So
    Brumov Bylnice
    21:00

    KD + O Ďurica

  • 16.
    03.
    2019
    So
    Hodice - Třešť
    20:00

    MOTO PLES - Hlasolamy

  • 23.
    03.
    2019
    So
    Skalice u Telče
    22:00

    KD - Hlasolamy

  • 27.
    04.
    2019
    So
    Přerov
    16:00

    výstaviště pivní slavnosti OPEN AIR

  • 30.
    04.
    2019
    Út
    Plumlov
    17:00

    pálení čarodějnic -přehrada

  • 31.
    05.
    2019
    Lukov u Zlína
    22:00

    pivní slavnosti OPEN AIR

  • 06.
    06.
    2019
    Čt
    Krnov
    16:00

    v rámci závodu Míru

  • 07.
    06.
    2019
    Rýmařov
    15:30

    v rámci závodu míru

  • 08.
    06.
    2019
    So
    Otrokovice - Rybárna
    22:00

    Nirvána Open AIR

  • 09.
    06.
    2019
    Ne
    Jeseník
    15:00

    areál fotbalového hřiště

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Zlín
    15:00

    fesťáček - letná

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Malenovice
    18:00

    pivní slavnosti pivovaru Švec

  • 15.
    06.
    2019
    So
    Potštát okr Přerov
    21:00

    slavnosti obce

  • 22.
    06.
    2019
    So
    Březnice
    22:00

    pivní slavnosti Hlasolamy

  • 05.
    07.
    2019
    Polička fest
    18:00

    OPEN AIR

  • 06.
    07.
    2019
    So
    Senice na Hané fest
    22:00

    Rock na Hané

  • 12.
    07.
    2019
    Nový Jičín
    19:00

    slavnosti

  • 20.
    07.
    2019
    So
    Lužkovice
    20:00

    + Akcent

  • 27.
    07.
    2019
    So
    Dubňany okr.Hodonín
    22:00

    +Křídla

  • 10.
    08.
    2019
    So
    Roštín
    13:00

    Kamínka kemp OPEN AIR

  • 10.
    08.
    2019
    So
    Nové město pod Smrkem
    20:00

    slavnosti /okr Liberec/

  • 15.
    08.
    2019
    Čt
    Uničov
    16:00

    v rámci czech cycling tour

  • 16.
    08.
    2019
    Frýdek Místek
    16:00

    v rámci czech cycling tour

  • 17.
    08.
    2019
    So
    Šternberk - náměstí
    13:00

    v rámci czech cycling tour

  • 31.
    08.
    2019
    So
    Kroměříž
    16:00

    OPEN AIR v rámci největší zábava na Moravě

  • 31.
    08.
    2019
    So
    Prostějov - velodrom
    21:00

    GP Prostějov - memorial Otmara Malečka

  • 07.
    09.
    2019
    So
    Litovel
    18:00

    slavnosti

  • 12.
    10.
    2019
    So
    Napajedla
    21:00

    Sokolovna

  • 19.
    10.
    2019
    So
    Praha O2 aréna
    19:00

    Český mejdan s Impulzem - venkovní stage

  • 25.
    12.
    2019
    St
    Zlín -Jižňáky
    20:00

    Radegastovna